Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega

Nõustun
Raportisse

Tehnoloogiatrendide ülevaade haridusrahvale

Leitud: 0 tulemust

Viimsi digikool alustas eduka hübriidõppega

Paljud koolid otsivad häid lahendusi distantsõppe läbiviimiseks. Kuidas korraldada õppetööd nii, et ükski õpilane ei jääks kõrvale ka siis, kui kooli tulla ei saa? Viimsi vallavalitsus on koos koolidega teinud algust hübriidõppe-lahendusega, mis avab uusi võimalusi ka väike-koolidele õpetajate jagamiseks ja laiemaks koolide vaheliseks koostööks.

Tegelikult oli Viimsi vallavalitsuses juba mõnda aega küpsenud plaan üheskoos valla koolidega midagi uuenduslikku ette võtta. 2020. aasta pöörane kevad andis selleks ideaalse tõuke, et mõtted teoks teha. Tänavu sügisest osalevadki Prangli saare lapsed Viimsi kooli ühiskonnaõpetuse tunnis ning Viimsi kooli kolmas klass katsetab hübriidõpet. 

See lugu räägib ühest võimalikust lahendusest, kuidas õppimist ja õpetamist uutmoodi korraldada ja muutunud õppimisilmas kärmelt kohaneda. Pole olemas üht ja õiget lahendust, mis sobiks kõigile. Aga meil on juba lugusid koolidest, mis ehk on abiks ja inspiratsiooniks neile, kel see tee veel jalge ees. 

Kui Sul tekib loo vaatamise järel küsimusi, mida tahaksid selle loo tegelastelt juurde uurida, kirjuta meile inspiratsioon@harno.ee. Leiame kindlasti võimaluse neile vastamiseks!

Aitäh Viimsi vallavalitsus ja Viimsi kool oma lugu jagamast! 

Põnevat vaatamist!

Loe ja vaata lisaks 

2021. aasta veebruarikuus avaneb “Hariduse tehnoloogiakompassis” uus peatükk, mis räägib unelmate distantsõppest. Hoia ka kompassil silm peal!

Saada oma lugu

Kuidas sinu kool või lasteaed tehnoloogiat kasutab ja õpetab? Ootame inspireerivaid koolilugusid, et neid Eesti õpetajatega jagada.

Lisa kommentaar

Aitäh! Sinu kommentaar on saadetud! Kommentaar vaadatakse toimetaja poolt üle enne avalikustamist.